ORL VYŠETROVACIA JEDNOTKA

Poliklinika Mediform zakúpila z vlastných zdrojov novú ORL vyšetrovaciu jednotku Otocompact Professional, ktorá je umiestnená v  otorinolaryngologickej ambulancii. Ide o exkluzívny rad vyšetrovacích jednotiek s dotykovým displejom na pohyblivom prístrojovom ramene,  kde sú všetky prístroje integrované v jednej stanici .

Nová ORL vyšetrovacia jednotka disponuje technickým vybavením FUUL HD camerou Medicom Plus a Mikroskopom KAPS SOM 22, odsávačkou, čelovým reflektorom Faromed, preplachovým systémom ucha, nastaviteľným ohrevom zrkadielok a endoskopov, ramenom pre endoskopický monitor  a mikroskop, dotykovým monitorom s nahrávacím endoskopickým  systémom /foto, video, zoom…/  a ostatnými funkčnými prvkami.K ORL vyšetrovacej jednotke sme zakúpili aj nové zákrokové kreslo pre pacienta a vyšetrovaciu stoličku pre lekára.  Premenou prešla aj ORL ambulancia –   novým hygienickým náterom a prostredie ambulancie spríjemňuje tapeta .

„ Sme vďační za každý detail, ktorý vedie k pokroku, budeme sa snažiť, aby všetko fungovalo k spokojnosti našej klientely“ hovorí MUDr. Jozef Cabánek,lekár ORL ambulancie.

 

Neustále pracujeme na rekonštrukcii a modernizácii priestorov ambulancií, z vlastných zdrojov investujeme do technického vybavenia. Veríme, že široká verejnosť ocení našu snahu zlepšovať poskytované služby, ľudský a odborným prístup personálu a aktivity smerujúce k spríjemňovaniu externého i interného prostredia.

 

Ing.Marcela Forgáčová, MBA