Plošný skríning COVID -19

Vážení občania ,

oznamujeme Vám, že v rámci  plošného testovania, v termíne od 18.1.2021 do 26.1.2020, sme otvorili  v Novej Bani dve   mobilné  odberové miesta a upravili sme odberovú dobu  , kde sa môžete dať otestovať v rámci  Plošného skríningu COVID-19  od 08:00- 18:00 hod .

Zároveň sme pre jedno mobilné  odberové miesto  spustili možnosť elektronického objednávania na konkrétny čas testovania .

OBJEDNANIE na bezplatný antigénový test (nie PCR) elektronicky:

https://www.old.korona.gov.sk/covid-19-patient-form.php

Vo formulári si občan môže vybrať preferovaný dátum a miesto testovania. Po odoslaní žiadosti  príde SMS s pridelením COVID- 19 PASSOM a presným miestom a časom antigénového testovania Po otestovaní príde občanovi SMS s výsledkom.

Informácie MOM k objednávaciemu systému

Najčastejšie chyby, ktorých sa dopúšťate pri objednávaní a ktoré vám spôsobujú problémy:

  • POZOR – pri objednávaní sa pomýlite a napíšete zlé telefónne číslo – potom vám nepríde SMS, ale príde niekomu inému,
  • POZOR – omylom sa objednáte na PCR test alebo sa objednáte aj na PCR test a ešte sa chcete objednať na antigénový test – potom Vás systém nepustí a neobjedná vás na iný termín, dokedy nebude vybavený váš prvý objednaný termín. V prípade, že ste už objednaný na PCR test, alebo na antigénový test – musíte ísť v tom termíne. Nemôžete prísť k nám v iný deň, lebo sa nám nedá nahrať váš výsledok a nebudete mať o testovaní doklad,
  • POZOR – objednať sa dá minimalne deň vopred – musí tam byť však voľná kapacita, ak tam svieti kapacita 0 – musíte hľadať najbližší deň, kde je voľné. Potrebujete zrušiť/zmeniť termín testovania. Kde to viem oznámiť? volajte na Call Centrum NCZI: 02/3235 3030 alebo priamo na ich kontaktný formulár, ktorý je na stránke stránke www.korona.gov.sk

Vedenie spoločnosti MEDIFORM,s.r.o.